Akcja: KOLOROWANIE! Tydzień zielony.

Cześć :)

W tym tygodniu wcześniej podsumuję tydzień zielony, który kończy akcję KOLOROWANIE. Z tej okazji postanowiłam zaszaleć i przedstawię Wam trzy zielone makijaże, ale to nie wszystko. Dodatkowo będzie czwarty makijaż- niespodzianka :) Bardzo lubię zielony kolor w makijażu i ten tydzień sprawił mi dużo radości. Tradycyjnie, makijaże mają swoje nazwy. Jednak z racji dużej ilości makijaży, opiszę je niżej. Jesteście ciekawe efektów?:) Zapraszam do czytania i oglądania :)


Otul mnie zielenią... to makijaż w odcieniach zieleni. Jak już zauważyłyście, kocham kreski i tu ich nie mogło zabraknąć. Namalowałam je na górnej i dolnej powiece. Na górnej kreska jest gruba, mocna i ciemnozielona. Dolną powiekę zaznaczyłam jasnozieloną kreską. Na koniec wytuszowałam rzęsy. Dlaczego taka nazwa? Gdy zobaczyłam skończony makijaż w lustrze to poczułam się otulona zielenią, dosłownie ;) 
Do wykonania makijażu użyłam pigmentów Essence: jungle fover (górna powieka) i kiss the frog (dolna powieka. Na górnej powiece, w wewnętrznych kącikach, znajduje się również cień Sensique Velvet Touch nr 147.
Jesteśmy w temacie kresek, więc jeszcze w nim zostańmy na chwilę :) Innego, pięknego, słonecznego dnia stworzyłam kolejny makijaż składający się z dwóch kresek. Jednak nie będą one takie same jak poprzednie. Inny dzień to inne kreski, ale też dwie :D
Kobiece moro to połączenie jasnozielonego cienia na górnej powiece i brązowego na dolnej. Oba cienie są matowe. Bardzo podoba mi się takie połączenie kolorów i makijaż kojarzy mi się z moro, ale nie z takim ciężkim, mundurowym. Jasnozielony cień sprawia, że całość jest lżejsza, stąd nazwa Kobiece moro.
Do zmalowania makijażu wykorzystałam matowy cień Vipera nr 923 oraz brązowy, matowy cień z paletki Sleek. Obowiązkowo wytuszowałam rzęsy.

Głębia oceanu to połączenie jasnozielonego i miętowo- morskiego. Zestawienie tych kolorów kolorów kojarzy mi się z dnem oceanu, rafą koralową itp. Często widziałam zdjęcia dna oceanu w podobnej kolorystyce. Bardzo chciałabym móc kiedyś "pozwiedzać" rafę koralową osobiście :) Głębia oceanu to mocna i świeża propozycja, która będzie idealna na letnie imprezy :)
Makijaż powstał przy użyciu jasnozielonego cienia Vipera nr 923 oraz cienia Sensique Velvet Touch nr 147. Całość została podkreślona czarną kreską, którą wykonałam eyelinerem Catrice Ultra Fine Ink.

Nadeszła pora na makijaż niespodziankę. Z racji tego, że tydzień zielony kończy akcję KOLOROWANIE, postanowiłam ją podsumować jednym makijażem. Makijaż nazwałam po prostu: Moje kolorowanie, bo chciałabym, żeby był uwieńczeniem całego mojego wkładu do akcji. Chciałabym podziękować bardzo Picoli za motywację i organizację akcji, która bardzo mi się spodobała i szkoda, że to już koniec :(. Dziękuję również wszystkim innym uczestniczkom akcji za kolorowanie świata i udział :) Myślę, że wszystkie dałyśmy radę i przekonałyśmy się do kolorów na co dzień :)
Przejdźmy do makijażu.
Górna powieka: żółty cień do powiek Vipera YUOnique, pigment Essence WOW it's orange!, jasnozielony cień Vipera nr 923, fioletowy cień Vipera nr 921
Dolna powieka: pigment Essence Kiss the Frog, cień Sensique Velvet Touch nr 147,  pigment Essence Dory in love.Jak podobają się Wam moje propozycje?:) 
Marta18 komentarzy:

 1. Zieleń to zupełnie nie mój kolor. Podoba mi się ten papuzi makijaż :)

  OdpowiedzUsuń
 2. dwa ostatnie makijaże są świetne :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Jak zwykle wyszło pięknie :)

  OdpowiedzUsuń
 4. a mnie się podobają wszystkie, ale ostatni jest boski <3 obserwuję.

  OdpowiedzUsuń
 5. Wszystkie są piękne :) Ostatni to mój faworyt :)

  OdpowiedzUsuń
 6. ja wykonałam bardzo podobny makijaż jak Twój 3ci make-up:) świetne kreski, a jakie piękne połączenie kolorów w ostatnim makijażu:)

  OdpowiedzUsuń
 7. Bardzo mi się podoba Twój makijaż, oj gdybym ja tak potrafiła;(

  OdpowiedzUsuń
 8. Głębia oceanu najlepsze :)

  OdpowiedzUsuń
 9. Podoba mi się ta akcja, bo dzięki tym postom powoli przekonuję się na przykład do zieleni właśnie :)
  Najbardziej podoba mi się ciemnozielona kreska. Piękny kolor :)

  OdpowiedzUsuń
 10. Makijaże wyszły pięknie :)

  OdpowiedzUsuń
 11. Aaaaah, zielony to zdecydowanie Twój kolor! Uwielbiam glębię oceanu i kobiece moro :)

  OdpowiedzUsuń
 12. Super makijaże! Ten ostatni najlepszy!
  Zapraszam do mnie: http://nailseyes.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 13. Piękne krechy :) świetna niespodzianka - piękny make up :)

  OdpowiedzUsuń

Dziękuję za odwiedziny i pozostawione komentarze :)
Każde pozytywne słowo bardzo mnie cieszy i motywuje do dalszej pracy! :)
Zapraszam do obserwowania bloga :)

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...